Mobilya Kargo Hakkında

 • Teslimat & Montaj
 • Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinen Evgör Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini konusunda uzman lojistik firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.

  Türkiye’nin internetteki en büyük mobilya mağazası Evgor.com.tr adresinden ya da Evgör mağazalarından yapacağınız 1000 TL ve üzeri tüm alışverişlerde, siparişleriniz ücretsiz olarak kapınıza geliyor. Teslimler, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde Evgör Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer noktalarına ise konusunda uzman nakliye firmaları tarafından sigortalı olarak gerçekleştiriliyor. Bununla birlikte teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilinde oraya en yakın merkezi noktaya bırakılıyor.

  Ücretsiz Montaj Hizmeti

  Asya ve Avrupa’nın birleşme noktasındaki İstanbul’un her iki yakasında da mağazaları bulunan Evgör Mobilya, şehrin neresinde olursanız olun, siparişlerinizi kendi özel araçlarıyla ve uzman Evgör ekibi eşliğinde güvenle taşıyarak montajını ücretsiz gerçekleştiriyor. Aynı hizmeti artık İstanbul’un yanı başındaki sanayi kenti Kocaeli’nde de sunuyor.

  Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan Evgör Mobilya, İstanbul ve Kocaeli dışında kalan Türkiye genelindeki diğer bütün il ve bazı ilçelerdeki müşterilerinin 4.000 TL ve üzeri siparişlerini ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firması aracılığıyla adreslerine ücretsiz ulaştırarak, ürünlerin taşıma ve montajını da yine uzman ekiplerce ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.

  Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

  Evgör Mobilya’nın ücretsiz taşıma, teslimat ve montaj hizmetleri hakkında sorularınız için Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.


  Bilmenizde Fayda Var

  Evgör Mobilya olarak sadece Türkiye'nin değil, dünyanın her noktasına teslimat gerçekleştiriyoruz. Mobilyalar, evdeki diğer eşyalara göre daha büyük ve daha ağır ürünler olduğu için genellikle büyük araçlarla taşıması yapılır. Türkiye'nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte, kimi zaman bölgenin coğrafi şartları, yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olamayabiliyor. Böyle durumlarda teslimatı, o adrese en yakın noktaya gerçekleştiriyoruz.

  Sipariş & Teslimat

  Dünyanın neresinde olursanız olun www.evgor.com.tr adresine girerek ihtiyacınız olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İstanbul içerisine 3 iş gününde diğer illere ise en geç 7 iş gününde teslim ediyoruz.

  Türkiye'nin en büyük e-mobilya mağazası www.evgor.com.tr'den sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. Bu durumda eğer İstanbul'da iseniz istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 10 ila 25 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 14 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

  Yurt dışından gelen siparişleri ise 30 ila 45 iş gününde teslim ediyoruz. www.evgor.com.tr'den satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeti "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz. Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.

  Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! Evgör Mobilya'nın tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

  Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için 444 888 6 numaralı telefonun diğer ucunda sizi bekliyoruz.